Bisley ladenblok NWA59M7SSS102 Lades: 3 stuks. Materiaal: metaal. Verrijdbaar: ja. Sluitsysteem: cilinderslot. Garantie: 5 jaar. Afmetingen (B x D x H): 420 x 565 x 495 mm. Gewicht: 22 kg. Kleur: geel.
| Artikelnummer | 6829497 |
| EAN/UPC | 5020073811858 |
| Aantal laden | 3 Lades |
| Afmetingen | 420 (B) x 565 (D) x 495 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Geel |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Gewicht | 18000 g |
| Hoogte | 495 mm |
| Inclusief | 1 x Ladeblok |
| Kleur | Geel |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | NWA59M7SSS641 |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Bisley |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | Note |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- 3 ruime lades
- Robuust metalen ontwerp
- Verrijdbaar met wieltjes
- Veilig cilinderslot
- Compact formaat



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.