Met de pluizige badmatten “Sky Soft” maakt u van uw badkamer een wellness-oase. Elk van de badmatten heeft een bijzonder zachte, dichte en ca. 30 mm hoge pool van onderhoudsvriendelijke microvezel. De rug met latex coating zorgt voor de nodige slipveiligheid in de badkamer. De microvezel-badmatten kunnen in de wasmachine in een handomdraai worden gereinigd.
| Artikelnummer | 1081936 |
| EAN/UPC | 4059382333646 |
| Afmetingen | 50 (B) x 60 (D) cm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 480 g |
| Kleur | Donkergrijs |
| Materiaal | Microvezel, PS (Polystyreen) |
| Merk | Sky |
| Model | Sky soft |
| Product Type | Badmat |
Belangrijkste specificaties
- Pluizige en zachte badmat
- 30 mm hoge pool
- Onderhoudsvriendelijke microvezel
- Latex coating voor slipveiligheid
- Wasbaar in de wasmachine
- Donkergrijs design
Voor een gevoel alsof u op wolken staat
De kleurrijke en extra zachte badkamermatten bieden extra comfort en frisse kleuraccenten in de badkamer.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.